Aktuality

23. 4. 2019
Argo je krycí pes

Hrdě Vám představujeme krycího psa Argo Dark Honey. 🐶Argo splnil všechny podmínky chovnosti a má nejen povinné, ale i několik nepovinných vyšetřeni a testů. Těšíme se, až se z Ellinky stane babička.😀🥰🐶Majitelům děkujeme za péči a čas, který mu věnují. 

7. 10. 2018
Druhé setkání vrhu A

Včera proběhlo druhé setkání vrhu "A" CHS Dark Honey. Bohužel některá štěňátka, která měla původně přijet, se nemohla zúčastnit. I tak jsme si to užili a jsme moc rádi, že jsme se mohli potkat s Alexem, Argem a jejich rodinami. Fotky najdete v galerii.

6. 10. 2018
Argo KPZ

Argo složil klubové podzimní zkoušky v Kožušanech, opět se skvělým výsledkem. Skončil celkově na druhém místě s titulem res. CACT se stejným počtem bodů jako vítěz, díky nižšímu součtu pomocných známek. Moc děkujeme a posíláme velkou gratulaci.   

29. 9. 2018
Argo OVVR

Argo absolvoval klubové OVVR v Popůvkách se skvělým výsledkem. S plným počtem bodů skončil na druhém místě pouze díky tomu, že vítězem se při rovnosti bodů stává mladší pes. Moc děkujeme a posíláme gratulaci.

3. 9. 2018
Argo

V sobotu na národní výstavě Floracanis v Olomouci získal Argo Dark Honey v mezitřídě hodnocení V1, CAC. Kromě toho úspěšně složil podzimní zkoušky v druhé ceně na 4. místě, a to jen díky limitní známce 2 z vyhledávání, ostatní disciplíny měl hodnoceny známkou 4. Opět moc gratulujeme a př

6. 8. 2018
Argo - zkoušky z vodní práce

V sobotu náš odchovánek Argo Dark Honey absolvoval SZVP s úžasným výsledkem. Zkoušky dokončil v první ceně jako vítěz zkoušek v kategorii malých plemen. Moc gratulujeme a děkujeme pánečkům za vzornou péči a reprezentaci naší chovatelské stanice. . )

25. 7. 2018
Týdeňák Rokytno

V červenci jsme jako obvykle vyrazili na "týdeňák" do Rokytna. Tentokrát poprvé s Aničkou, která byla celý týden hodná a vůbec nezlobila. Bylo to bezva, všichni jsme si to užili, Sofinka dělala první vlečky, dohledávky a handling u vody. Ellie si zopakovala věci, které už umí. V galerii najdete fotografie i video. 

24. 2. 2018
1. narozeniny

Uteklo to jako voda a dnes mají štěňátka z vrhu "A" svoje první narozeniny. Přejeme jim všem hodně zdraví, spoustu krásných zážitků s jejich páníčky a posíláme všem pusu na čumáček. Pánečkům moc děkujeme za aktuální fotky, které najdete v galerii 1. narozeniny - 1. část a 1. narozeniny - 2

11. 2. 2018
Těhotenské focení

Začátkem března očekáváme do naší smečky další přírůstek. "Další vrh" - tentokrát lidský - bude obnášet jen jedno miminko, a to zůstane doma. Nic nenabízíme, jen se chlubíme.

6. 8. 2017
Sofie a její první kachna na hluboké vodě

Dnes byla Sofinka s paničkou opět na výcviku u vody a poprvé aportovala kachnu. Video najdete v galerii.

14. 6. 2017
Venkovní focení

Naše holčičky se dnes byly fotit venku. Fotky najdete jako obvykle v galerii.

11. 6. 2017
První cvičení u vody

Dneska byla Sofie poprvé cvičit u vody s ostatními pejsky. Byla moc šikovná, hezky plavala a aportovala. Ve fotogalerii najdete fotky a video.

13. 5. 2017
Vycházka a Sofinčino první cvičeníčko

Do fotogalerie přidáno nové album a video z dnešní vycházky a cvičení. 

30. 4. 2017
Archimonde Dark Honey (pan červený)

Do svého nového domova už odešel i poslední pejsek Archimonde (pan červený). Ačkoliv měl ze všech štěňátek nejdelší cestu, zvládl ji bez problémů a v novém domově se mu moc líbí. Stejně jako ostatním mu přejeme veselý a spokojený život a aby pánečkům dělal hodně radosti.

23. 4. 2017
Arčí a Sofie na zahradě

Protože nám doma zbyla už jen dvě štěňátka, což je počet který se dá uhlídat, vzali jsme je nahoru na zahradu. . ) Oba prcci si to i s mámou Ellie opravdu užívali. A po takovém výšlapu a běhání oba usnuli jako zabití.

23. 4. 2017
Arnie Dark Honey (pan světle modrý)

Dnes dopoledne odjel do nové rodiny Arnie. Nepřijela pro něj sice celá rodina, ale o to krásnější uvítání na něj čekalo doma, kde na něj čekala malá parťačka a když ho uviděla, začala se poprvé nahlas smát. . ) Doufáme, že Arnie bude své nové rodině dělat takovou radost už napořád.

23. 4. 2017
Výbavičky pro štěňátka

Osm týdnů uteklo jako voda a většina štěňátek se nám rozjela do nových domovů. Abychom jim zvykání si na nové rodiny trochu ulehčili, nachystali jsme jim výbavičku, v níž se najde i něco na památku pro nové majitele. Všichni majitelé si zodpovědně koupili i pytel granulí, kterými jsme štěňátka krmili

22. 4. 2017
Adele Dark Honey (slečna růžová)

Kromě dvou pejsků od nás do nového domova odešla také fenka Adele. Cestu domů zvládla na jedničku, s chutí snědla večeři a teď si hraje. Doufáme, že bude ve svém domově hodná a pánečci z ní budou mít jen radost. 

22. 4. 2017
Alex Dark Honey (pan fialový)

Do nového domova odjel i Alex a po svačině už spokojeně spinká ve svém pelíšku. Stejně jako u ostatních doufáme, že bude pánečkům dělat jen samou radost.

22. 4. 2017
Argo Dark Honey (pan tmavě modrý)

Arga si dnes pánečci odvezli do nového domova. Přejeme mu spokojený život a hodně úspěchů v lovecké praxi, která ho čeká. Argova rodina nám už také poslala fotky z jeho nového domova.